Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

01 lip 2016, 14:11

na pewno potrzebuje też wykwalifikowanych pracowników
Awatar użytkownika
jang
Posty:4
Rejestracja:24 cze 2016, 14:26

06 lip 2016, 13:54

Nie wiem z jakiej branży jesteś, ale na pewno będziecie inwestować w oprogramowanie dla firmy. Zanim coś wybierzecie poczytaj sobie kilka portali, które opisują systemy IT. Na stronie oprogramowaniedlafirmy.pl opisywany jest m.on program magazynowy i elektroniczny obieg dokumentów. Jest różnorodność, dlatego znajdziesz tam informacje dla każdej branży.
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

06 lip 2016, 23:50

Pieczątki kosztują grosze to już lepiej sobie wyrobić
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

14 sie 2016, 00:37

Moja firma aktualnie potrzebuje dobrego hostingu. Na szczęście znalazłem fachowców itelligencegroup.com/pl/, już się tym zajmują :) jakby ktoś miał z tym problem, to polecam, są naprawdę świetni!
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

19 sie 2016, 15:01

Ogólnie dużo mówi się ostatnio o systemach informatycznych dla firm. Ludzie przeważnie wybierają oprogramowanie dedykowane, bo lepiej wtedy funkcjonuje. Zobacz sobie m.in tu www.connecto.pl/workflow-czyli-sprawny-przeplyw-pracy jak wygląda takie oprogramowanie oraz jakie daje korzyści.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

29 sie 2016, 19:29

Jak zastawiacie się nad wyborem usług telekomunikacyjnych to zajrzyjcie sobie między innymi na stronę www.inea.pl/oferta/dla-malych-firm/internet-1 warto przejrzeć kilka ofert na rynku, zanim podejmiecie ostateczną decyzję.
wube
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:22 mar 2016, 13:01
Lokalizacja:Gdańsk

30 sie 2016, 09:07

Każda firma powinna zainwestować w profesjonalną i przyjazną dla odbiorców stronę internetową. Obecnie większości usług poszukujemy przez internet, więc często jest to główne źródło pozyskiwania nowych klientów. Ważne jest też, aby firmowa strona internetowa była dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, jako że coraz większy odsetek internautów korzysta z telefonów lub tabletów poszukując informacji w sieci.
Nie ma nic bardziej nieefektywnego niż robienie efektywnie czegoś, co nie powinno być robione wcale.
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

04 wrz 2016, 16:59

Bledzix11 pisze:Nie raz potrzebne są różnego rodzaju tłumaczenia specjalistyczne..
Tak, warto mieć sprawdzone biuro tłumaczeń, które będzie mogło tłumaczyć nam papiery ze wszystkich języków, kiedy potrzebujemy z hiszpańskiego, to mamy, kiedy z rosyjskiego, to tak samo. Ja mogę polecić tlumaczeniakontynent.pl :)
AnetaW
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:30 sie 2010, 19:25

07 wrz 2016, 10:22

Ja wprowadziłam w swoim przedsiębiorstwie doradztwo strategiczne tej firmy www.apax.pl/nasze-uslugi/doradztwo-strategiczne. Jestem bardzo zadowolona, polepszyła się znacznie płynność finansowa :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 wrz 2016, 11:34

Oczywiście, nowoczesnego biura w dobrej i prestiżowej lokalizacji. Ja lokal dla swojej firmy w Łodzi znalazłem dzięki internetowej wyszukiwarce biur: www.officemap.pl/search/list/?&city=lodz. Zaawansowane filtry bardzo ułatwiają zadanie. Obecnie jesteśmy w trakcie przenosin ze starego biura w mniej atrakcyjnej dzielnicy miasta do wynajętego biura znajdującego się niedaleko centrum. Liczę na to, że dzięki temu zyskam więcej zleceń i będę mógł rozszerzyć działalność firmy na inne miasta Polski.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl